نرده پیش ساخته

10 / 10
از 4 کاربر

فنس  یا نرده پیش ساخته از دسته تجهیزاتی محسوب میشود که از گذشته تا کنون برای حصارکشی و تعیین مرز مورد استفاده قرار میگیرد. فنس از بهترین تجهیزاتی است که به جای دیوارهای آجری و سنگی میتوان استفاده نمود. هزینه فنس کشی با هزینه ای که باید برای دیوارکشی پرداخت کنید قابل قیاس نیست. نرده پیش ساخته برای مرزبندی زمین های زراعی، کشاورزی، پروژه های در حال ساخت و دیگر موارد مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی های فنس

فنس از ویژگی ضد خوردگی و ضد فرسایش برخوردار است و به همین دلیل در مناطقی که رطوبت هوا بیش از اندازه میباشد و یا همواره بارانی و یا برفی است از تجهیزات بسیار مناسب محسوب میگردد. فنس به هیچ وجه زنگ نمیزند و به راحتی میتوان آنرا در سخت ترین شرایط آب و هوایی حتی آب و هوای بسیار گرم نیز مورد استفاده قرار داد. از ویژگی های نرده پیش ساخته که کمتر تجهیزات حصارکشی از آن برخوردار است نصب آسان و سریع آن میباشد. فنس وزن کمی دارد و به راحتی قابل جابجایی است در صورتیکه برای اجرای حصار توسط مصالح ساختمانی مانند سنگ و یا آجر باید از ماشین های حمل برای انتقال مواد اولیه ساخت حصار به مکان مورد نظر کمک گرفت. فنس از قابلیت جمع آوری پس از نصب برخوردار است و در صورت اتمام و یا انتقال پروژه میتوان فنس را جمع آوری نمود.

نرده پیش ساخته

کاربرد فنس

کاربرد فنس بسیار زیاد است و محدود به زمین های کشاورزی و همچنین زمین های زراعی نمیشود. کاربرد نرده پیش ساخته امروزه در پروژه های ساختمانی کوچک و بزرگ که نیاز به یک مرز بندی و تعیین حد و حدود بصورت موقتی وجود دارد بسیار زیاد میباشد. کاربرد فنس  البته در برخی از مدل های خاص برای حصار کشی منازل مسکونی نیز میباشد و از فنس هایی که از لحاظ شکل ظاهری متناسب با مناطق مسکونی هستند استفاده میشود. از دیگر کاربرد فنس باید به حصار کشی مناطق حساس و نظامی که  بصورت موقت منطقه ای را بعنوان اجرای عملیات خود در نظر گرفته اند اشاره نمود.

تولید فنس در شرکت حصار سیم

شرکت های زیادی در کشور وجود دارند که در زمینه تولید فنس و نرده پیش ساخته فعالیت میکنند که یکی از شرکت های به نام و مطرح در این زمینه شرکت حصار سیم میباشد. تولید فنس در شرکت حصار سیم در طرح و اندازه های مختلفی انجام میشود و مشتری میتواند با در نظر گرفتن نوع کاربری زمین خود نسبت به سفارش فنس از این شرکت اقدام نماید. این شرکت برای تولید فنس(نرده پیش ساخته) از بهترین متریال ها و همچنین بی نظیر ترین طرح ها استفاده نموده است و انتخاب رنگ و همچنین طرح بصورت سلیقه ای و از جانب مشتری صورت میگیرد.

نرده پیش ساخته

ویژگی های فنس با کیفیت

یک فنس با کیفیت باید  از مرغوبترین نوع متریال تولید شده باشد. متریال های به کار رفته در تولید فنس میتواند ورق های گالوانیزه  یا فولاد ضد زنگ باشد. روکش های با دوام و ضد زنگ  نیز از ویژگی های فنس با کیفیت محسوب میشود. در واقع این روکش نرده پیش ساخته میباشد که باعث میشود تا در برابر رطوبت و همچنین اب مقاومت خوبی از خود نشان دهد. متریال و همچنین روکش های با کیفیت میتوانند عمر فنس را تا ۵۰ سال افزایش دهند. اگر به دنبال فنس که از ویژگی های یاد شده برخوردار باشد هستید میتوانید با شرکت حصار سیم تولید و عرضه کننده انواع فنس، نرده پیش ساخته و دیگر تجهیزات حفاظتی تماس حاصل نمایید.

 انواع فنس

انواع فنس وجود دارد که هر یک از شکل ظاهری و همچنین کاربری خاصی میتوانند برخوردار باشند. از انواع فنس باید به فنس گابیون، فنس زنجیری، فنس مربعی و فنس با روکش پی وی سی اشاره نمود. انواع فنس و نرده پیش ساخته را هم اکنون میتوانید با مناسبترین قیمت از شرکت حصار سیم سفارش دهید. ارسال محصولات شرکت حصار سیم بدون محدودیت و به سراسر کشور انجام میشود.

فنس و نرده پیش ساخته باید جلوه ظاهری زیبا و شکیلی داشته باشند.  طرحی که برای ساخت فنس و نرده پیش ساخته در نظر گرفته میشود باید از طرح هایی انتخاب شود که زیبایی فنس و نرده را دو چندان کند. البته نوع متریالی که برای ساخت فنس و نرده پیش ساخته استفاد میشود نیز میتواند در زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به طور مثال چوب و همچنین استیل میتواند در زیبایی فنس و نرده پیش ساخته تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :