نرده پیش ساخته

تولید فنس

شرکت حصارسیم اقدام به راه اندازی خط تولید  فنس و نرده پیش ساخته  ( صنعتی ) در طرح ها و اندازه های مختلف نموده است. طرح هایی بسیار شکیل و جالب در اندازه هایی از ارتفاع 50 سانتی متر تا 200 سانتی متر (2متر) بهترین جایگزین دیوارکشی در باغات و ویلاها می باشد. این شرکت با رنگ آمیزی فنس و نرده ها به صورت رنگ پودری کوره ای در رنگ های مختلف جلوه خاصی به محصولات خود داده است، که رنگ و طرح بنا به سلیقه و انتخاب مشتریان انجام می شود.

فنس تیغ دار محصول جدید و جالبی از شرکت است که اخیرا این شرکت اقدام به تولید آن نموده است. 

فنس چیست

فنس و نرده به عنوان یک وسیله محافظ بر روی پله ها و یا هر مکانی که احتمال سقوط انسان وجود دارد نصب میشود.فنس و نرده را میتوان برای لبه راه پله ها، بالکن، پشت بام مورد استفاده قرار داد. یکی از انواع فنس و نرده که جهت ایمن سازی مورد استفاده قرار بگیرد فنس و نرده پیش ساخته هستند. فنس و نرده پیش ساخته نه تنها برای منازل بلکه برخی انواع فنس و نرده نیز وجود دارند که میتوان از آنها در صنایع نیز استفاده نمود.

مشخصات فنس

اول از هر چیز فنس و نرده پیش ساخته باید از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند.  هر چه کیفیت فنس و نرده پیش ساخته بالاتر باشد به طبع طول عمر بالاتری نیز خواهد داشت. علاوه بر متریالی که برای ساخت فنس و نرده پیش ساخته به کار میرود باید از پوشش مناسبی نیز برخوردار باشند. به خصوص در فنس و نرده پیش ساخته ای که از فلز ساخته شده باید پوشش هایی همچون رنگ های الکترواستاتیک به کار گرفته شود تا از زنگ زدگی و فرسایش آن جلوگیری کند.

نرده پیش ساخته

فنس و نرده پیش ساخته باید جلوه ظاهری زیبا و شکیلی داشته باشند.  طرحی که برای ساخت فنس و نرده پیش ساخته در نظر گرفته میشود باید از طرح هایی انتخاب شود که زیبایی فنس و نرده را دو چندان کند. البته نوع متریالی که برای ساخت فنس و نرده پیش ساخته استفاد میشود نیز میتواند در زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به طور مثال چوب و همچنین استیل میتواند در زیبایی فنس و نرده پیش ساخته تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

کاربرد فنس

همانطور که گفته شد فنس و نرده پیش ساخته به منظور تامین امنیت انسان تعبیه میشوند پس باید فنس و نرده پیش ساخته که بتوانند امنیت کامل را ایجاد میکنند سفارش دهید. ابعاد و همچنین استحکام فنس و نرده پیش ساخته در تامین امنیت بسیار تاثیرگذار هستند.

فنس و نرده پیش ساخته باید متناسب با نوع ساختمان طراحی و ساخته شوند. فنس و نرده پیش ساخته سازه های صنعتی با سازه های مسکونی متفاوت است. حتی فنس و نرده پیش ساخته ای که در منازل مسکونی نیز به کار میروند نسبت به مدل سازه متفاوت طراحی میشوند. در ساختمان هایی که بافت قدیمی دارند از فنس و نرده های با طراحی کلاسیک و در ساختمان های که بافت جدید دارند از فنس و نرده هایی با طراحی مدرن استفاده میشود.

نرده پیش ساخته

همان اندازه که متریال به کار رفته در ساخت فنس و نرده پیش ساخته مهم است اتصالات آن نیز بسیار حائز اهمیت است. اتصالات باید بتوانند تمام اجزای فنس و نرده را به خوبی در کنار یکدیگر نگاه دارند تا با فشاری که به فنس و نرده وارد میشود این اجزا از یکدیگر جدا نشوند.

حصارسیم تولید کننده انواع فنس و نرده پیش ساخته

شرکت حصار سیم با احداث واحد تولید فنس و نرده پیش ساخته سعی داشته است  تا سهم عمده ای از ساخت و اجرای فنس و نرده پیش ساخته برای بخش های مسکونی و همچنین صنایع را  بر عهده بگیرد. شرکت حصار سیم با دانش بالای پرسنل و کارشناسان خود زیباترین و با کیفیت ترین فنس و نرده پیش ساخته را تولیدنموده است.

شرکت حصار سیم در ساخت فنس و نرده پیش ساخته متریال هایی را به کار میبرد که از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند و میتوانند در برابر شرایط جوی گوناگون مقاومت خوبی را از خود نشان دهند. آفتاب، سرما و برف و باران تاثیر بسیار کمی را بر روی این متریال ها خواهند گذاشت که در نتیجه طول عمر آنها افزایش خواهد یافت.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :