Skip to content

سیم خاردار حلقوی حلزونی

خانه سیم خاردار حلقوی حلزونی

سیم خاردار حلقوی حلزونی

یکی از بهترین راه های ارتقا سطح امنیتی ساختمان ها بکارگیری از سیم خاردار می باشد. سیم خاردار حلقه ای حلزونی یکی از انواع سیم خاردار می باشد که می تواند امنیت را تا حد زیادی بالا ببرد. سیم خاردار حلقه ای حلزونی همانطور که از نامش نیز پیداست، خارهای آن به شکل حلزونی شکل ساخته شده اند. طراحی این نوع از سیم خاردار به گونه ای است که می تواند از ورود و یا خروج انسان و حیوان به خوبی جلوگیری کند.
از دیگر سیم های خاردار میتوان به سیم خاردار حلقوی حلزونی اشاره کرد. این سیم خاردار برای ایجاد حفاظ امنیتی در زمین های کشاورزی، باغ، ساختمان های مسکونی، اداری، مناطق نظامی و … استفاده می شود. دارای تیغه های تیز در فواصل منظم است که در امتداد رشته مرکزی قرار گرفته اند. از دلایل فروش و خرید سیم خاردار حلقوی حلزونی می توان به ایجاد ضریب امنیتی بالا، جنس مرغوب و قیمت مناسب اشاره کرد.
سیم خاردار حلقه ای حلزونی از جلوه ظاهری بسیار زیباتری برخوردار است که همین موضوع یکی از تفاوت های اصلی آن با سایر سیم خاردار ها می باشد. سیم خاردار حلقه ای حلزونی را میتوان به راحتی و بدون آنکه جلوه بدی را ایجاد کند برای حصار کشی محیط های گوناگون استفاده نمود. خارهایی که بر روی سیم خار دارهای معمولی به کار رفته است باعث شده تا جلوه بسیار بدی پیدا کنند.
سیم خاردار حلزونی یکی از محصولات برند حصار سیم است که در برابر عوامل محیطی مانند گرما، سرمای هوا، نور خورشید و رطوبت، مقاومت بالایی داشته و می تواند برای سال های زیادی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به معرفی بیشتر این محصول خواهیم پرداخت.

سیم خاردار حلقوی حلزونی

ساختار سیم خاردار حلقوی حلزونی

شکل ظاهری سیم خاردار حلزونی یا حلقوی طوری طراحی شده است که مانع عبور انسان یا حیوان می شود. نوک های تیز و تبر مانند این سیم خاردار برای پاره کردن لباس و گوشت بدن طراحی شده است. این محصول به صورت کلاف حلقوی عرضه می شود. نسبت به سیم های خاردار از نوع خطی، بهره وری بیشتری دارد. از یک رشته فولاد سخت فنری با مقاومت بالا و خاصیت کشسانی زیاد ساخته شده است. در ساخت سیم خاردار حلقوی از فرایند گالوانیزاسیون گرم استفاده می شود.

ویژگی های سیم خاردار حلقوی حلزونی

سیم خاردار حلقوی از به روزترین مدل های سیم خاردار است. خارهای آن پهن است و می تواند شکل تیغ تبر را داشته باشد. از یک رشته مفتول 3 میلی متری و ورق های برش خورده 3 میلی متری از ورق گالوانیزه ساخته شده است. این سیم خاردار در کلاف هایی با قطر 60 سانتی متری و 90 سانتی متری تولید می شود. سیم خاردار حلقوی حلزونی، ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از سایر مدل های سیم خاردار متمایز می کند. از مهم ترین ویژگی های سیم خاردار حلزونی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • تامین امنیت بسیار بالا
  • مقاوم در برابر رطوبت و پوسیدگی
  • انعطاف پذیر و تاب آوری بسیار بالا
  • ساخته شده از مفتول گالوانیزه
  • به روز و مدرن
  • قیمت بالاتر نسبت به سیم های خاردار از نوع خطی
  • شکل ظاهری بهتر نسبت به سایر سیم خاردارها
  • قابل اجرا و نصب در تمام سطوح

روش نصب سیم خاردار حلقوی حلزونی

روش نصب سیم خاردار، نسبت به نوع و کاربرد آن می تواند متفاوت باشد. سیم خاردار حلزونی نسبت به سیم های خاردار از نوع خطی برنده تر و تیزتر است بنابراین در نصب سیم خاردار حتما باید به این موضوع توجه شود. با توجه به اندازه گیری مکانی که به سیم خاردار نیاز دارد، میزان سیم خاردار مورد نیاز مشخص می شود. در نصب سیم خاردار، می تواند از توری حصاری نیز استفاده کرد. روش نصب سیم خاردار حلقوی حلزونی نسبت به سیم های خاردار از نوع خطی، متفاوت بوده ولی ساده است. در ابتدای سیم خاردار حلقوی، دسته هایی وجود دارد که کار نصب را آسان تر می کند. نصب سیم خاردار به روش های معمولی، دیپلمات و نظامی انجام می شود که مدل دیپلمات برای سیم خاردار حلقوی، ظاهر زیباتری ایجاد می کند. در نصب سیم خاردار باید از ابزارهای خاصی استفاده کرد تا نتیجه کار مطلوب تر باشد.
نصب سیم خاردار به روش دیپلمات
در روش دیپلمات، ابتدا روی دیوار یا هر سطح دیگری که قرار است سیم خاردار نصب شود، پایه هایی قرار داده می شود، پایه ها در فاصله های معین از یکدیگر قرار می گیرند. سپس دو تا سه رشته سیم خطی به صورت موازی با یکدیگر در محل مورد نظر قرار داده می شوند. در مرحله بعدی، سیم خاردار حلقوی روی پایه ها قرار گرفته و از ابتدا تا انتهای سیم های موازی را طی می کند و به وسیله بست، محکم می شود. سیم خاردار حلزونی یا حلقوی نسبت به مدل خطی تیزتر و ظریف تر است بنابراین در نصب آن باید دقت بیشتری به کار گرفته شود.
نصب سیم خاردار به روش دیپلمات، علاوه بر ایجاد امنیت، زیبایی ظاهری محیط را نیز حفظ می کند.
در هنگام نصب سیم خاردار، رعایت نکات ایمنی مانند استفاده از دستکش مناسب، چکمه، پوشیدن لباس ایمنی و عینک لازم و ضروری است. با این کار می توان با دقت و اطمینان بیشتری کار نصب سیم خاردار را انجام داد.

انواع سیم خاردار

مزایای استفاده از سیم خاردار حلقوی حلزونی

فروش و خرید سیم خاردار حلقوی حلزونی ساخت برند حصار سیم پررونق است و این نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این شرکت است. حصار سیم با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تولید انواع سیم خاردارهای باکیفیت و مرغوب، انواع فنس و نرده پیش ساخته، در خدمت مشتریان محترم است. از مزایای استفاده از سیم خاردار حلقوی حلزونی این برند می توان به قیمت مناسب و کیفیت بالای محصول اشاره کرد. قیمت سیم خاردار حلزونی حصار سیم نسبت به کیفیت بالای تولید آن بسیار مناسب است. از مزایای دیگر خرید از حصار سیم می توان به ارسال محصول به شهرهای مختلف کشور اشاره کرد.

قیمت و خرید سیم خاردار حلقوی حلزونی

قیمت سیم خاردار حلقوی به کیفیت و جنس سیم مفتول، شکل، اندازه، وزن، ضخامت و ابعاد آن بستگی دارد. قیمت سیم خاردار حلقوی نسبت به سیم های خاردار از مدل خطی بالاتر است. این افزایش قیمت به دلیل تفاوت در طراحی و ابزارهای به کار رفته در ساخت این سیم خاردار است. بهترین کار برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سیم خاردار حلقوی، تخفیفات فصلی و ویژه حصار سیم و نحوه سفارش محصول، برقراری تماس با مشاوران این شرکت است. شما می توانید با تلفن های موجود در سایت، تماس حاصل فرمایید.

خرید سیم خاردار حلقوی حلزونی

برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

سوالات متداول

سیم خاردار مدل حلقوی نیز مانند سیم خاردار مدل خطی برای ایجاد حصار امنیتی در باغ، زمین کشاورزی، مزارع، ساختمان های مسکونی و مناطق نظامی مورد استفاده قرار می گیرد. ضریب امنیتی سیم خاردار حلزونی نسبت به مدل خطی بیشتر است. سیم خاردار حلقوی نیز انواع متفاوتی دارند که با توجه به نوع، فاصله ی خارها یا تیغ ها از یکدیگر، ضخامت مفتول و… ضریب امنیتی متفاوتی را ایجاد می کنند. این ضریب امنیتی با وجود تیغ های برنده ی سیم خاردار تامین می شود.

فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار است. از مهم ترین فاکتورها می توان به مرغوب بودن جنس مفتول گالوانیزه در ساخت سیم خاردار، کیفیت و روش ساخت آن اشاره کرد. قیمت سیم خاردار حلقوی حلزونی حصار سیم مناسب است و محصولات این شرکت، کیفیت بسیار بالایی دارد. به دلیل نوسانات موجود در بازار، قیمت سیم خاردار متفاوت است با این وجود این شرکت تمام تلاش خود را کرده است تا مشتریان بتوانند با پرداخت هزینه مناسب، بهترین سیم خاردار حلقوی را خریداری کنند.

سفارش محصول از حصار سیم بسیار آسان است. کافی است محصول مورد نظر خود را از سایت حصار سیم انتخاب کرده و برای استعلام قیمت سیم خاردار حلقوی با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما در حصار سیم، آماده ی ارائه ی مشاوره ی رایگان قبل از خرید به مخاطبان محترم هستند. بعد از ثبت سفارش، محصول خریداری شده در کوتاه ترین زمان آماده ارسال شده و به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد. محصولات حصار سیم به سراسر کشور قابل ارسال است.

هنوز نظری وجود ندارد اولین نفر باشید


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *