Skip to content

درباره ما

خانه درباره ما
درباره ما

سازنده سیم خاردار و نرده های پیش تنیده

تیم حصار سیم بزرگترین تولید کننده سیم خاردار و فنس و غیره متشکل از تعدادی نیرو های با انگیزه ، با تجربه و خبره در زمینه تهیه ، توزیع و نصب تجهیزات امنیتی و مراقبتی مانند سیم خاردار، حصار، نرده و فنس با کسب تجربه بسیار در این زمینه اینک با راه اندازی وب سایت حصار سیم در تلاش است تا با ارائه اطلاعاتی در رابطه با هر یک از محصولات و شرایط و ویژگی های آنها افراد بیشتری را با اینگونه از تجهیزات امنیتی و ایمنی آشنا نماید. 

این تیم به عنوان بهترین تولید کننده سیم خاردار و فنس آماده همکاری با تمامی افراد، ارگانها و سازمان ها به جهت افزایش امنیت محیط های مد نظر آنها می باشد. در صورتی که قصد خرید، یا عقد همکاری با تیم حصار سیم را دارید می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید تا در رابطه با شرایط همکاری در زمینه حصار بندی، فنس کشی و یا نصب سیم خاردار اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار داده شود.

شرکت حصار سیم ایمن به یاری خداوند متعال و به منظور گسترش تولید داخلی و ایجاد اشتفال در سال 1390 به مدیر عاملی آقای رسول یوسف نژاد تاسیس و در شهرک صنعتی شماره 2 توسعه راه اندازی شد که با استفاده از آخرین تکنولوژی صنعتی و ماشین آلات روز مشترک کشور ترکیه و ایران و با استفاده از نیروهای متخصص داخلی اقدام به تولید محصولاتی می نماید که توسط این سایت به معرفی آن ها می پردازیم.

ایمیل:

info@hesarsim.com

barbed_wire5
28

سال تجربه

0 +
پروژه های در حال انجام
0 +
پروژه های در حال انجام
0 +
پروژه های در حال انجام
0 +
پروژه های در حال انجام

بهترین خدمات برای بهترین مشتری ها

 شرکت حصارسیم با توجه به سابقه طولانی در تولید انواع سیم خاردار تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات بهینه به مشتریان به کار می گیرد. ما در حصارسیم خود را موظف می دانیم تا با ارائه خدمات مناسب و محصولات با کیفیت بهترین ها را برای مشتریان خود فراهم آوریم تا بتوانیم در عرصه تولید انواع سیم خاردار و… یکی از پیشگامان باشیم. 

barbed_wire8
barbed_wire1