Skip to content

سیم خاردار اسرائیلی

خانه سیم خاردار اسرائیلی

سیم خاردار اسرائیلی

سیم خاردار اسرائیلی به نام سیم خاردار حلقوی تیغی نیز شناخته می شود. این محصول بالاترین میزان فروش را در میان انواع سیم های خاردار به خود اختصاص داده است. کشور اسرائیل به وفور مورد حمله بسیاری از کشورهای مختلف قرار می گرفت. به همین دلیل نوعی سیم خاردار برای محافظت از مرزهای کشور خود تعبیه کرد. 

این نوع سیم از مفتول های فولادی که دارای قطر 3 میلیمتر هستند ساخته شده است. یکی از ویژگی های بارز این نوع سیم در این است که در برابر بریده شدن با سیم چین، مقاومت بسیار بالایی دارد. روی مفتول ها، از نوعی ورق گالوانیزه گرم نیز استفاده می شود که به هیچ عنوان در شرایط آب و هوایی مختلف، دچار زنگ زدگی نمی شود. تیغ های روی مفتول ها با فاصله معین از یکدیگر روی سیم قرار می گیرند.

این نوع تیغ ها با استفاده از بست های فلزی به شکل حلقه های دایره ای شکل به یکدیگر متصل می شوند. سیم خاردار تبری در انواع مختلف به بازار عرضه می شود که هریک دارای قیمت های مختلف هستند.

انواع سیم خاردار اسرائیلی

سیم خاردار اسرائیلی دارای دو دو نوع متفاوت خطی و بستی می باشد. نوع بست سیم خاردار نانو به دو نوع مختلف تقسیم می شود که عبارتند از سیم خاردار نانو 5 بست و سیم خاردار نانو 3 بست. سیم خاردار نانو پنج بست دارای تراکم بسیار بالایی است، بست های متعددی دارد و وزن آن نسبت به سیم خاردار نانو سه بست، سنگین تر می باشد. همین دلیل باعث افزایش پوشش دهی عالی آن در مکان های مختلف گردیده است. از ویژگی های سیم خاردار نانو پنج بست می توان به نصب آسان آن با آرایش یکسان روی سطوح مختلف اشاره کرد. 

نوع دیگر سیم خاردار نانو، سیم سه بست است. این نوع سیم دارای تراکم پایین است، نسبت به سیم خاردار نانو پنج بست وزن کمتری دارد و بست های آن نیز بسیار کم است. به همین دلیل نصب سیم خاردار اسرائیلی سه بست بسیار مشکل تر از نوع دیگر این نوع سیم ها می باشد و پوشش دهی مطلوبی ندارد. اما از آنجایی که با قیمت پایین تری نسبت به سیم خاردار نانو پنج بسته به فروش می رسد، طرفداران بسیاری دارد و از میزان خرید و فروش خوبی برخوردار است. 

این محصول به 2 صورت حلقه ای و خطی تولید می شود. حلقه ای ها به قطرهای 60 و 90 سانتی متر به صورت حلزونی و مسطح بوده و از تیزی و بازدارندگی بسیار بالایی برخوردار هست. در همه مراکز خصوصی، دولتی، نظامی، مرزها، فرودگاه ها و بطور کلی هر مکانی که نیاز به مراقبت فیزیکی دارد استفاده می شود.

سیم خاردار تیغه ای از 2 قسمت ورق گالوانیزه 50، گالوانیزه گرم ضد زنگ و مفتول سخت های کربن نمره 2.5 تولید می شود. نوع حلقه ای آن برای روی دیوارها، نرده ها و فنس ها استفاده می شود و هر توپ به قطر 60 مقدار پوشش بین 6 تا 8 متر را دارد. نوع خطی آن به ازای هر کیلو به صورت خطی مقدار 12 متر را پوشش می دهد.

سیم خاردار اسرائیلی

نحوه مشخص کردن تراکم سیم خاردار اسرائیلی

نحوه تشخیص تراکم سیم خاردار تبری از روی شکل و ظاهر آن ها بسیار مشکل است. تراکم سیم خاردار ناتویی را زمانی می توان تشخیص داد که حلقه های آن ها را از یکدیگر باز نمود. سیم خاردار ناتویی حلقوی که دارای میزان تراکم کمتری است، نسبت به سیم خاردار ناتویی با تراکم بالا، وزن کمتری و تعداد گام های بازاری دارد. 

از ویژگی های جالب سیم خاردار حلقوی تیغی می توان به این مورد اشاره کرد که توانایی تولید با انواع تیغ های مختلف را دارد. تیغ های کوچک باعث کاهش جلب توجه می شوند و از قدرت بازدارندگی کمتری برخوردار هستند. اما سیم هایی که دارای تیغ های بزرگتر میباشد، کارایی فوق العاده دارند و جلوه خاصی از خود ساطع می کنند. اگر به دنبال افزایش امنیت منطقه مورد نظر خود هستید، پیشنهاد می شود از سیم خاردار تیغی استفاده کنید. 

در نصب این نوع سیم خاردار باید از پایه هایی استفاده شود که زاویه های آن نسبت به قطر و نوع جنس سیم خاردار تیغی انتخاب می شوند. در برخی موارد تولید کننده های سیم خاردار تیغی به منظور کاهش قیمت فروش این محصول، از کیفیت عالی آن می کاهند. به عنوان مثال از گالوانیزه یا فولاد کمتری در تولید آن استفاده می کنند، یا اینکه وزن آن را کاهش می دهند.

نصب سیم خاردار تبری

ویژگی های سیم خاردار اسرائیلی

سیم خاردار اسرائیلی یا سیم خاردار ژیلتی دارای ویژگی های منحصر به فردی است. از ویژگی های عالی این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سیم خاردار ژیلتی مقاومت بسیار بالا در برابر بریده شدن توسط سیم چین دارد.
  2. سیم خاردار ژیلتی پنج بست دارای بست های متعدد است به همین دلیل نصب آن بسیار آسان است و پوشش دهی فوق العاده ای دارد.

  3. سیم خاردار اسرائیلی باعث افزایش ایمنی در مناطق مورد نظر می شود.

  4. حمل آن بسیار آسان است و هیچ نوع سنگینی ندارد.

  5. بسیار سریع و به آسانی نصب می شود.

  6. در برابر تمامی شرایط آب و هوایی مقاوم است و به هیچ عنوان زنگ نمیزد. 

  7. در برابر انواع دیگر ابزار آلات ایمنی دارای قیمت مناسب است.

روش نصب سیم خاردار اسرائیلی

در هنگام نصب سیم خاردار اسرائیلی باید به نکات ایمنی توجه کنید. استفاده از تجهیزات ایمنی را فراموش نکنید. در نواحی که از آن ها برای نصب سیم خاردار لیزری استفاده خواهید کرد، علامت گذاری نمایید. تهیه بست محکم از مهم ترین نکاتی است که در هنگام نصب این نوع ابزار مورد توجه قرار می گیرد. نصب را از انتهای نصب فنس شروع کنید و سپس ارتفاع آن را مشخص نمایید. 

سیم خاردار تبری

مزایای استفاده از سیم خاردار اسرائیلی

سیم خاردار اسرائیلی به نام سیم خاردار لیزری نیز شناخته می شود. این محصول دارای مزایای بسیاری است به گونه ای که به عنوان بهترین ابزار ایمنی شناخته می شود. این نوع سیم ها با قیمت مناسب به فروش می رسند و جایگزین گرانترین ابزار آلات ایمنی می شوند. از مزایای استفاده از سیم خاردار لیزری می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

1.از سیم خاردار لیزری برای جلوگیری از ورود افراد غریبه یا هر نوع حیوان به منطقه مورد نظر استفاده می شود.

2.این محصول برای افزایش حفاظت از یک منطقه، یک ناحیه و یا مناطق مسکونی استفاده می شود.

3.استفاده از سیم خاردار لیزری باعث افزایش امنیت یک منطقه خاص می شود به گونه ای که هیچ فرد یا حیوانی توان نزدیک شدن به آن را ندارد. در صورت نزدیکی باعث ایجاد آسیب می شود.

4.از سیم خاردار لیزری برای تقسیم بندی مناطق مختلف استفاده می شود. این نوع سیم خاردار بهترین نوع ابزار ایمنی برای استفاده در مناطق نظامی است. از این محصول برای افزایش ایمنی مناطق نظامی و دفاعی استفاده می شود. 

قیمت سیم خاردار اسراییلی

قیمت و خرید سیم خاردار اسرائیلی

سیم خاردار اسرائیلی با توجه به وزن و نوع کاربرد آن متغیر است. معمولا این نوع سیم ها به صورت کلافی به فروش می رسند. سیم خاردار دارای میزان خرید و فروش بالایی است چرا که دارای قیمت مناسب تری می باشد و نصب و حمل و نقل آن بسیار آسان است.

قیمت سیم خاردار اسرائیلی با قطر 60 کلافی 600 هزار تومان است. توجه فرمایید که این قیمت برای ماه اسفند سال 1401 می باشد و با توجه به قیمت روز متغیر است. 

برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

سوالات متداول

سیم خاردار اسرائیلی از جنس مفتول فولادی است که به قطر سه میلیمتر می باشد. این محصول از گالوانیزه گرم پوشیده شده است که باعث افزایش کارایی عالی آن می شود.

سیم خاردار اسرائیلی دارای مزایای بسیاری است. از مزایای این محصول می توان به نصب آسان، افزایش امنیت، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی اشاره کرد.

سیم خاردار اسرائیلی دارای انواع مختلف است. از انواع این محصول می توان به دو نوع سیم خاردار حلقوی و سیم خاردار خطی اشاره کرد.

هنوز نظری وجود ندارد اولین نفر باشید


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *