Skip to content

نرده پیش ساخته

خانه نرده پیش ساخته

نرده پیش ساخته از دسته تجهیزاتی محسوب میشود که از گذشته تا کنون برای حصارکشی و تعیین مرز مورد استفاده قرار میگیرد. حفاظ پیش ساخته از بهترین تجهیزاتی است که به جای دیوارهای آجری و سنگی میتوان استفاده نمود. هزینه نرده کشی با هزینه ای که باید برای دیوارکشی پرداخت کنید قابل قیاس نیست. نرده های پیش ساخته برای مرزبندی زمین های زراعی، کشاورزی، پروژه های در حال ساخت و دیگر موارد مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی های نرده پیش ساخته 

نرده پیش ساخته فلزی از ویژگی ضد خوردگی و ضد فرسایش برخوردار است و به همین دلیل در مناطقی که رطوبت هوا بیش از اندازه میباشد و یا همواره بارانی و یا برفی است از تجهیزات بسیار مناسب محسوب میگردد. حفاظ پیش ساخته به هیچ وجه زنگ نمیزند و به راحتی میتوان آنرا در سخت ترین شرایط آب و هوایی حتی آب و هوای بسیار گرم نیز مورد استفاده قرار داد. از ویژگی نرده های پیش ساخته که کمتر تجهیزات حصارکشی از آن برخوردار است نصب آسان و سریع آن میباشد. این نوع  محصول وزن کمی دارد و به راحتی قابل جابجایی است در صورتیکه برای اجرای حصار توسط مصالح ساختمانی مانند سنگ و یا آجر باید از ماشین های حمل برای انتقال مواد اولیه ساخت حصار به مکان مورد نظر کمک گرفت. نرده پیش ساخته از قابلیت جمع آوری پس از نصب برخوردار است و در صورت اتمام و یا انتقال پروژه میتوان آن را جمع آوری نمود.

نرده پیش ساخته

کاربرد حفاظ پیش ساخته

کاربرد این نوع نرده بسیار زیاد است و محدود به زمین های کشاورزی و همچنین زمین های زراعی نمیشود. کاربرد نرده های آماده امروزه در پروژه های ساختمانی کوچک و بزرگ که نیاز به یک مرز بندی و تعیین حد و حدود بصورت موقتی وجود دارد بسیار زیاد میباشد. کاربرد حفاظ پیش ساخته البته در برخی از مدل های خاص برای حصار کشی منازل مسکونی نیز میباشد و از نرده هایی که از لحاظ شکل ظاهری متناسب با مناطق مسکونی هستند استفاده میشود. از دیگر کاربرد نرده های پیش ساخته باید به حصار کشی مناطق حساس و نظامی که  بصورت موقت منطقه ای را بعنوان اجرای عملیات خود در نظر گرفته اند اشاره نمود.

پنل نرده ای برای حصار کشی مناطق مختلف از جمله ویلاهای شخصی، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، مترو، جداسازی پیاده روها از خیابان ها، بزرگراه ها و اتوبان ها کاربرد دارد. این محصول با عرض 2 تا 2.5 متر و به ارتفاع های 0.5، 1 ، 1.5 و 2 متر تولید می شود که ارتفاع های 0.5 و 1 متری جهت محوطه سازی ویلاها و مناطق گل کاری شده کاربرد زیاده داشته و موجب زیبایی فضای محیط می گردد.

تولید نرده پیش ساخته در شرکت حصار سیم

شرکت های زیادی در کشور وجود دارند که در زمینه تولید نرده های پیش ساخته فعالیت میکنند که یکی از شرکت های به نام و مطرح در این زمینه شرکت حصار سیم میباشد. تولید حفاظ در شرکت حصار سیم در طرح و اندازه های مختلفی انجام میشود و مشتری میتواند با در نظر گرفتن نوع کاربری زمین خود نسبت به سفارش نرده از این شرکت اقدام نماید. این شرکت برای تولید نرده پیش ساخته از بهترین متریال ها و همچنین بی نظیر ترین طرح ها استفاده نموده است و انتخاب رنگ و همچنین طرح بصورت سلیقه ای و از جانب مشتری صورت میگیرد.

مشخصات فنی محصول

مشخصات فنی این محصول عبارت است از ضحامت مفتول ها از نمره 5 با چشمه های 20 * 5 سانتی متر با پایه های 60*60 از قوطی پروفیل 2 میل به همراه بست و پیچ مخصوص. کل محصول رنگ پودری کوره ای الکترواستاتیک بوده که مخصوص فضای بیرون می باشد که در مقابل نور خورشید و رطوبت هم مقاوم است. در عین حال مشخصات ذکر شده بنا به سلیقه و درخواست مشتری قابل تغییر می باشد.
نرده پیش ساخته

برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

ویژگی های حفاظ پیش ساخته با کیفیت

یک نرده با کیفیت باید  از مرغوبترین نوع متریال تولید شده باشد. متریال های به کار رفته در تولید نرده پیش ساخته میتواند ورق های گالوانیزه  یا فولاد ضد زنگ باشد. روکش های با دوام و ضد زنگ  نیز از ویژگی های نرده با کیفیت محسوب میشود. در واقع این روکش نرده میباشد که باعث میشود تا در برابر رطوبت و همچنین اب مقاومت خوبی از خود نشان دهد. متریال و همچنین روکش های با کیفیت میتوانند عمر نرده را تا ۵۰ سال افزایش دهند. اگر به دنبال حفاظی هستید که از ویژگی های یاد شده برخوردار باشد، میتوانید با شرکت حصار سیم تولید و عرضه کننده انواع نرده های پیش ساخته و دیگر تجهیزات حفاظتی تماس حاصل نمایید.

 انواع نرده پیش ساخته

انواع نرده وجود دارد که هر یک از شکل ظاهری و همچنین کاربری خاصی میتوانند برخوردار باشند. از انواع نرده پیش ساخته باید به حفاظ فلزی، چوبی، سیمانی و نرده پیش ساخته گچی اشاره نمود. شرکت حصار سیم دارای نرده های پیش ساخته فلزی است. شما می توانید نرده پیش ساخته فلزی را هم اکنون با مناسبترین قیمت از شرکت حصار سیم سفارش دهید. ارسال محصولات شرکت حصار سیم بدون محدودیت و به سراسر کشور انجام میشود.

حفاظ های پیش ساخته باید جلوه ظاهری زیبا و شکیلی داشته باشند.  طرحی که برای ساخت نرده پیش ساخته در نظر گرفته میشود باید از طرح هایی انتخاب شود که زیبایی نرده را دو چندان کند. البته نوع متریالی که برای ساخت نرده  استفاد میشود نیز میتواند در زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به طور مثال چوب و همچنین استیل میتواند در زیبایی حفاظ های پیش ساخته تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

هنوز نظری وجود ندارد اولین نفر باشید


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *