Skip to content

توری حصاری

فنس الکتریکی

توری حصاری از جمله پرکاربردی ترین و پرتقاضا ترین محصولات حفاظتی است. این نوع حصار معمولا از جنس سیم مفتول است و دارای ساختاری مشابه شبکه به هم پیوسته است. شبکه های فنس توری با استفاده از گره به یکدیگر متصل شده اند و معمولا از آن برای ایجاد یک فضای امن استفاده می شود تا از هرآنچه که درون فضای تعیین شده قرار دارد محافظت کند.
برای جلوگیری از رخداد هرگونه اکسیداسیون و خوردگی، فنس توری را با مفتول گالوانیزه می سازند. این نوع مفتول ها دارای اندازه 2 تا 4.75 هستند که ضخامت آن ها با توجه به درخواست مشتری تعیین می شود. فنس گالوانیزه نسبت به انواع فنس های دیگر دارای کیفیت پایین تری است و در نتیجه با قیمت پایین تری به فروش می رسد. از سوی دیگر، میزان مقاومت آن در برابر اکسیداسیون و پوسیدگی نیز در کمترین میزان خود قرار دارد. معمولا از این نوع فنس توری حصاری در مناطق مرطوب مانند شمال کشور استفاده نمی شود.
یکی از دلایل استحکام بالای این نوع فنس ها، استفاده از فولاد در تولید آن است. توری حصاری گالوانیزه روکش دار یکی از پرفروش ترین و بهترین انواع توری هایی است که در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی دارد و از کیفیت خوبی برخوردار است. اما با هزینه بالاتری نیز به فروش می رسد. از این نوع فنس ها معمولا برای حفاظت از بخش های نظامی و سالن های ورزشی استفاده می شود.

توری حصاری در ارومیه

دلایل استفاده از گالوانیزه توری حصاری

جلوگیری از اکسیداسیون و خوردگی

کیفیت و استحکام بالا به دلیل استفاده از فولاد

مقاوم در برابر هرنوع شرایط آب و هوایی

حفاظت از بخش های نظامی و سالن های ورزشی

امنیت توری حصاری

حفاظت و ایجاد امنیت یکی از مهم ترین دغدغه های بشریت شناخته می شود. از گذشته تاکنون، از ابزارها و امکانات مختلفی برای افزایش امنیت افراد در محیط زندگی خود استفاده شده است. اما استفاده از فنس توری و یا فنس توری حصاری یکی از بهترین و ارزان ترین انواع امکانات ایمنی است که باعث افزایش امنیت می گردد.
توری حصاری به نام فنس توری نیز شناخته می شود که از آن برای حفاظت از زمین ها، خانه ها و یا حتی دام استفاده می شود. در زمان های گذشته استفاده از این محصول بسیار محدود بود چرا که نسبت به فنس های کنونی دارای مقاومت کمتری بود. اما امروزه تولید فنس هایی با مقاومت بالا، آن را به یکی از بهترین محصولات ایمنی با کارایی بالا تبدیل کرده است.
امروزه فنس های تولید شده از جنس گالوانیزه هستند که طول عمر آن ها به پنجاه سال می رسد. علاوه بر این، فنس های توری حصاری از جنس پلی اتیلن نیز در بازار یافت می شوند. این نوع حصارها طول عمر زیادی ندارند و معمولا از آن ها برای حصارکشی به صورت موقت استفاده می شود. قبل از خرید این محصول باید به نکات مهمی مانند نوع کاربرد آن و جنس توری توجه کنید.
به عنوان مثال، فنس هایی که از جنس فولاد هستند نسبت به انواع فنس های دیگر دارای مقاومت بالا می باشند و با هزینه بالاتری نیز به فروش می رسند. اما از این نوع کالا برای حصارکشی باغ یا ورزشگاه استفاده نمی شود. بنابراین بهتر است فنس مورد نظر خود را با توجه به نیاز و کاربرد آن خریداری کنید. محصول خریداری شده باید مقرون به صرفه باشد.

مشخصات فنی انواع فنس گالوانیزه

توری حصاری، از انواع فلزهای پرکاربرد است. توری حصاری دارای ویژگی های مختلف است به همین دلیل دارای قیمت های متفاوت می باشد. فنس گالوانیزه یا همان توری حصاری یا فنس باغی از مفتول گالوانیزه گرم تولید می شوند که در برابر زنگ زدگی و اکسیداسیون مقاومت بالایی دارند. این محصول از لحاظ مقاومت مفتول و سایز چشمه ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشد که رایج ترین آنها از لحاظ سایز مفتول عبارتند از 2.2، 2.4 و 2.5 میلی متر و به لحاظ سایز چشمه ها رایج ترین سایز 5 و 6 سانتی متر یا همان 5.5 و 6.5 سانتی متر می باشند.
جدول زیر بیانگر وزن هر متر مربع فنس به لحاظ سایز مفتول و چشمه می باشد.

سایز مفتول

سایز چشمه

وزن بر حسب متر مربع

بدیهی است که سایزهای ضخیم تر و نازک تر با چشمه های کوچکتر و بزرگتر هم تولید می شوند که ما در این جدول به رایج ترین آنها اشاره کردیم.

در تولید فنس باغی از دو روش اتوماتیک و دستی استفاده می شود. این نوع فنس ها معمولا دارای ارتفاع متفاوتی هستند که از 0.5 تا 3 متر متغیر می باشند. وزن حصار خریداری شده به عوامل مختلفی مانند قطر مفتول و اندازه چشمه بستگی دارد. در حالت کلی، با افزایش قطر مفتول، اندازه چشمه کاهش پیدا می کند و وزن فنس افزایش می یابد. وزن تاثیر زیادی در تعیین قیمت نهایی فنس باغی دارد.

فنس مفتول سیاه

فنس مفتول سیاه از مقاوم ترین انواع فنس هایی است که از آن برای افزایش ایمنی منطقه مورد نظر استفاده می شود. این نوع مفتول قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد. یکی از معایب استفاده از مفتول سیاه در تولید فنس این است که در مقابل خوردگی مقاومت بالایی ندارد. این نوع فنس در صورت قرارگیری در معرض هوا، زنگ می زند.

توری مرغی
توری گابیون

فنس مفتول گالوانیزه گرم

فنس مفتول گالوانیزه گرم دارای مقاومت بسیار بالایی است و در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی استحکام بالایی دارد. از این نوع مفتول در مناطق مرطوب به مدت ده سال و در مناطق خشک نیز به مدت 20 سال می توان استفاده کرد چرا که در برابر خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم هستند. این نوع توری ها بسیار مقرون به صرفه هستند و طول عمر بالایی دارند. معمولا از آن ها برای ایجاد امنیت و حصار کشی در منطقه مورد نظر استفاده می شود.

فنس با روکش pvc

این نوع از فنس ها از جنس فلز گالوانیزه هستند که به عنوان یک روکش روی توری های مربعی و زنجیری فنس ها کشیده شده اند. معمولا از این نوع فنس ها در نواحی استفاده می شود که امکان برق گرفتگی در آن بسیار زیاد است. معمولا از فنس با روکش PVC در شمال کشور استفاده می شود که در برابر اکسیداسیون و زنگ دهی از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

قیمت فنس الکتریکی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای خرید این محصول لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

خرید توری حصاری در ارومیه

خرید توری حصاری در ارومیه به دلیل داشتن قیمت مناسب نسبت به انواع دیگر امکانات ایمنی بسیار پر رونق است و میزان تقاضا برای خرید آن بسیار زیاد است. دقت داشته باشید در هنگام خرید توری حصاری باید به نکات مهمی توجه کنید. حصار خریداری شده باید دارای 4 ویژگی باشد. این نوع چهار ویژگی باعث افزایش میزان امنیت و هزینه نهایی محصول می گردند.
جنس، ارتفاع، ابعاد چشمه و قطر مفتول از جمله مواردی هستند که در هنگام خرید فنس توری حصاری مد نظر قرار می گیرند. فنس توری در سه جنس مختلف فولاد سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه با روکش پی وی سی در بازار موجود است. ارتفاع این نوع محصول با توجه به نیاز مشتری از 50 سانتی متر تا 3 متر متغیر است. ابعاد چشمه معمولا در اندازه های 4، 5، 6 و 7 سانتی متری است. با کاهش اندازه ابعاد چشمه، وزن توری افزایش پیدا می کند و درنتیجه با قیمت بالاتر به فروش می رسد.
جالب است بدانید فنس های توری که دارای ابعاد چشمه کوچکی هستند، میزان مقاومت بالاتری نیز دارند. قطر توری های حصاری از 2.2 تا 4 میلیمتر متغیر است. با افزایش قطر مفتول، توری حصاری نیز سنگین تر شده و در نتیجه استحکام آن افزایش خواهد یافت.

شما می توانید برای خرید فنس در ارومیه با ما در ارتباط باشید و با قیمت مناسب این محصول را خریداری کنید. 

توجه کنید که فروش فنس در ارومیه فقط در برنامه های حصار سیم است و ما در حال حاضر ارسال توری حصاری در ارومیه و سایر نقاط کشور را در برنامه های خود نداریم. 

سوالات متداول فنس الکتریکی

فنس الکتریکی نوعی فنس است که دارای یک لایه پوشش است. در این نوع فنس از آلیاژ روی فولاد استفاده می شود تا در برابر هرگونه شرایط محیطی ایمن باشد.

فنس الکتریکی به نام گالوانیزه گرم نیز شناخته می شود چرا که به صورت گرم و داغ تولید می شود.

فنس الکتریکی دارای مقاومت بسیار بالایی در هرگونه تغییرات آب و هوایی مانند برف و باران است. از سوی دیگر در برابر شکستگی و ضربه نیز مقاومت فوق العاده ای دارد.

در حال حاضر فروش توری حصاری در مجموعه حصار سیم فقط در شهر ارومیه امکان پذیر است و برای خرید آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و فنس را خریداری کنید. 

هنوز نظری وجود ندارد اولین نفر باشید


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *