سیم خاردار

9 / 10
از 16 کاربر

یکی از بهترین تجهیزاتی که برای حصار کشی محیط های گوناگون استفاده میشود سیم خاردار است. استفاده از سیم خاردار  باعث میشود تا امنیت محیط تا حد بسیار زیادی افزایش یابد. هیچ نوع حصاری را نمیتوان مانند سیم خاردار یافت که بتواند امنیت محیط را تا حد زیادی تامین کند. سیم خاردار به دلیل برخورداری از خارهای تیزی که در سراسر سیم گسترده شده است میتواند از ورود و یا خروج افرادی که قصد تجاوز به محیط را دارند به خوبی جلوگیری کند. سیم خاردار علاوه بر اینکه میتواند امنیت زیادی را ایجاد کند از زیبایی زیادی نیز برخوردار است.

سیم خاردار چیست

سیم خاردار یکی از ارزانترین تجهیزات حصار کشی محسوب میشود.برای حصار کشی با تجهیزات دیگر باید هزینه زیادی را بپردازید. به طور مثال اگر قصد داشته باشید تا محیطی را با دیوار حصارکشی کنید باید هزینه بسیار زیادی را بپردازید زیرا در ساخت دیوار از مصالح ساختمانی زیادی استفاده شده است که تهیه هر یک از آنها هزینه بر است. دستمزد اجرای دیوار نیز میتواند هزینه ها را تا حد زیادی افزایش دهد.

سیم خاردار

سیم خاردار از حصارهایی است که اجرای آن با سرعت بسیار زیادی انجام میشود. سیم خاردار به هیچ گونه تجهیزاتی برای نصب نیاز ندارد و به راحتی میتوان پس از خرید آنرا دو تا دور فضای تعیین شده کشید.

مزایای سیم خاردار

سیم خاردار قابل جمع آوری و انتقال است. برخی مشاغل وجود دارند که بصورت موقت در یک مکان فعالیت میکنند و  پس از اتمام پروژه باید به مکان دیگری نقل مکان کنند. سیم خاردار را میتوان به راحتی جمع آوری کرده و در مکان دیگری استفاده نمود. پروژه های ساختمانی از جمله مکان هایی هستند که حصارکشی آنها باید با سیم خاردار انجام شود زیرا مکان پروژه ها همواره در حال تغییر است و باید از حصاری استفاده نمود که از قابلیت انتقال برخوردار باشد.

کاربرد سیم خاردار

از جمله موارد استفاده از سیم خاردار می توان به استفاده از آن برای حراست از مراکز نظامی، انتظامی و امنیتی اشاره نمود. همچنین از این ابزار حفاظتی می توان برای مراقبت از فرودگاه ها،ادارات و انبارها، مرز های خاکی، املاک خصوصی و باغ و ویلا نیز استفاده نمود.

ویژگی های سیم خاردار

سیم خاردار مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط جوی گوناگون دارد. سیم خاردار با روکش گالوانیزه گرم تولید شده است که در برابر تغییرات آب و هوایی واکنشی از خود نشان نمیدهد. آب، رطوبت و همچنین سرما و گرما هیچ تاثیری بر  روی سیم خاردار ندارد و میتوان به راحتی آنرا در سخت ترین شرایط آب و هوایی استفاده نمود.

سیم خاردار میتواند یک عامل بازدارنده محسوب میشود. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم نفوذ به سیم خاردار بسیار مشکل است و ممکن است آسیب هایی را به فرد متجاوز وارد آورد. فرد با در نظر داشتن این موضوع که ممکن است آسیب هایی را متحمل شود از ورود به محیط منع خواهد شد.

نصب سیم خاردار

در نصب سیم خاردار باید نکات ایمنی را به طور کامل رعایت کنید. سیم خاردار به دلیل خارهای تیزی که بر روی خود دارد ممکن است آسیب های را به شما وارد کند. اگر در نصب سیم خاردار مهارت ندارید حتما باید این کار را به دست افراد کاردان بسپارید.

سیم خاردار

فروش سیم خاردار

یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و فروش سیم خاردار شرکت حصار سیم میباشد که انواع سیم خاردار را با قیمت بسیار مناسب به فروش میرساند. شرکت حصار سیم برای فروش سیم خاردار ، قیمت هایی را برای سیم خاردار موجود در فروشگاه خود در نظر گرفته است که بسیار مناسب تر از شرکت های دیگر میباشد.

خرید سیم خاردار

برای کسب اطلاعات از قیمت و همچنین خرید سیم خاردار میتوانید با تیم پشتیبانی و فروش سیم خاردار شرکت حصار سیم تماس حاصل کرده و اطلاعات کاملی را دریافت نمایید. با خرید سیم خاردار از شرکت حصار سیم دیگر نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه نخواهید داشت زیرا سیم خاردار خریداری شده شما در هر شهر و منطقه ای که باشید ارسال خواهد شد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :