سیم خاردار تیغه ای

از انواع سیم خاردارهایی که برای محافظت از مراکز مهم امنیتی کاربرد بسیار  زیادی دارد سیم خاردار تیغه ای میباشد. سیم خاردار تبری نوعی سیم خاردار است که بر روی سیم های خود از تیغه هایی برخوردار است که با سیم خاردارهای معمولی متفاوت میباشد.

سیم خاردار تیغه ای را معمولا برای هر نوع حصار کشی به کار میبرند اما همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد بیشترین کاربرد آن برای مراکز مهم میباشد. سیم خاردار تیغه ای به دلیل ساختار خاص خود میتواند تا حد زیادی از عبور افرادی که قصد تجاوز به حریم مشخص شده را دارند جلوگیری کند.

سیم خاردار تیغه ای

سیم خاردار تبری از ظاهر زیباتری نیز نسبت به سایر سیم خاردار ها برخوردار است. بعد از نصب این نوع سیم خاردار علاوه بر اینکه امنیت محیط را به خوبی تامین میکند باعث زیبایی محیط نیز میشود. سایر سیم خاردارها به دلیل ظاهر بدی که دارند جلوه خوبی را پدید نمی آورند که از معایب آنها محسوب میشود.

سیم خاردار تیغه ای (سیم خاردار حلقوی) از لحاظ آلیاژی که در ساخت آن به کار رفته نیز با سایر سیم خاردارها متفاوت است. شاید سیم خاردارهای معمولی با تماس با آب به مرور زمان فرسوده و زنگ زده شوند ولی سیم خاردار تیغه ای (سیم خاردار حلقوی) به هیچ وجه زنگ نمیزند و همین موضوع طول عمر آنرا تا حد زیادی افزایش میدهد.

سیم خاردار تیغه ای

سیم خاردار تبری در برابر حرارت نیز مقاوم است. سیم خاردار تیغه ای را میتوان در شرایط آب و هوایی بسیار گرم نیز بکار برد زیرا حرارت نمیتواند کوچکترین تاثیری بر روی آن داشته باشد.

سیم خاردار تیغه ای در مدت زمان کوتاهی نصب و همچنین جمع آوری میشود. میتوان به راحتی این نوع سیم خاردار را در محیط های گوناگون نصب نمود و در صورت نیاز مجددا آنرا جمع آوری کرده و در محل دیگری به کار برد.

سیم خاردار تیغه ای توسط دستگاه های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک در کارگاه ها و کارخانه های تولید سیم خاردار ساخته میشود. اما اینکه چه شرکتی اقدام به تولید سیم خاردار تیغه ای(سیم خاردار حلقوی) نموده است اهیمت بسیار زیادی دارد.

سیم خاردار تیغه ای

هر شرکتی نمیتواند سیم خاردار تیغه ای با کیفیت و با دوام را تولید کند. تنها شرکت هایی در ساخت سیم خاردار تبری موفق هستند که بهترین آلیاژها و به روز ترین روش های تولید را به کار ببرند. اما فردی که قصد تهیه سیم خاردار تیغه ای را دارد نمیتواند تشخیص دهند که سیم خارداری که قصد تهیه آنرا دارد از  کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر.

تنها راهی که خریدار میتواند سیم خاردار تیغه ای را از نوع با کیفیت تهیه کند خرید از یک فروشنده معتبر میباشد. فروشندگان زیادی وجود دارند که سیم خاردار تبری را عرضه میکنند اما نمیتوان به هر فروشنده ای اطمنیان نمود زیرا ممکن است سیم خاردار بی کیفیت را به جای سیم خاردار با کیفیت به فروش برسانند.

شرکت حصار سیم یکی از تولید کنندگان و فروشندگان انواع سیم خاردار در کشور میباشد که از سابقه بسیار زیادی نیز در این زمینه برخوردار است. شرکت حصار سیم انواع سیم خاردار تیغه ای و سیم خاردار تبری را تولید می کند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از نوع مرغوب و با کیفیت به شمار می آیند.

سیم خاردار تیغه ای

قیمت هایی که شرکت حصار سیم برای سیم خاردار در نظر گرفته است بسیار پایین تر از قیمت  های سایر شرکت ها است. شرکت حصار سیم قیمت های خود را بسیار منصفانه تعیین کرده و به همین دلیل است که مشتری بعد از یک بار خرید مجددا خرید خود را از  این شرکت انجام میدهد.

از جمله مزایای استفاده از سیم خاردار تیغه ای و سیم خاردار تبری عرضه شده توسط وب سایت حصارسیم می توان به مقرون به صرفه تر بودن آن در برابر سایر مدل های قدیمی تر، عدم امکان نفوظ به بخش هایی که توسط این سیم محافظت شده است، تنوع در طرح های حلقوی و حلزونی و نصب آسان آنها اشاره نمود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :