سیم خاردار تبری

10 / 10
از 15 کاربر

از انواع سیم خاردارهایی که برای محافظت از مراکز مهم امنیتی کاربرد بسیار  زیادی دارد سیم خاردار تیغه ای میباشد. سیم خاردار تبری نوعی سیم خاردار است که بر روی سیم های خود از تیغه هایی برخوردار است که با سیم خاردارهای معمولی متفاوت میباشد.

کاربرد سیم خاردار تبری

سیم خاردار تیغه ای را معمولا برای هر نوع حصار کشی به کار میبرند اما همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد بیشترین کاربرد آن برای مراکز مهم میباشد. سیم خاردار تیغه ای به دلیل ساختار خاص خود میتواند تا حد زیادی از عبور افرادی که قصد تجاوز به حریم مشخص شده را دارند جلوگیری کند.

سیم خاردار تیغه ای

سیم خاردار تبری از ظاهر زیباتری نیز نسبت به سایر سیم خاردار ها برخوردار است. بعد از نصب این نوع سیم خاردار علاوه بر اینکه امنیت محیط را به خوبی تامین میکند باعث زیبایی محیط نیز میشود. سایر سیم خاردارها به دلیل ظاهر بدی که دارند جلوه خوبی را پدید نمی آورند که از معایب آنها محسوب میشود.

سیم خاردار تیغه ای (سیم خاردار حلقوی) از لحاظ آلیاژی که در ساخت آن به کار رفته نیز با سایر سیم خاردارها متفاوت است. شاید سیم خاردارهای معمولی با تماس با آب به مرور زمان فرسوده و زنگ زده شوند ولی سیم خاردار تیغه ای (سیم خاردار حلقوی) به هیچ وجه زنگ نمیزند و همین موضوع طول عمر آنرا تا حد زیادی افزایش میدهد.

سیم خاردار تیغه ای

سیم خاردار تبری در برابر حرارت نیز مقاوم است. سیم خاردار تیغه ای را میتوان در شرایط آب و هوایی بسیار گرم نیز بکار برد زیرا حرارت نمیتواند کوچکترین تاثیری بر روی آن داشته باشد.

نصب سیم خاردار تبری

سیم خاردار تیغه ای در مدت زمان کوتاهی نصب و همچنین جمع آوری میشود. میتوان به راحتی این نوع سیم خاردار را در محیط های گوناگون نصب نمود و در صورت نیاز مجددا آنرا جمع آوری کرده و در محل دیگری به کار برد.

سیم خاردار تیغه ای توسط دستگاه های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک در کارگاه ها و کارخانه های تولید سیم خاردار ساخته میشود. اما اینکه چه شرکتی اقدام به تولید سیم خاردار تیغه ای(سیم خاردار حلقوی) نموده است اهیمت بسیار زیادی دارد.

سیم خاردار تیغه ای

هر شرکتی نمیتواند سیم خاردار تیغه ای با کیفیت و با دوام را تولید کند. تنها شرکت هایی در ساخت سیم خاردار تبری موفق هستند که بهترین آلیاژها و به روز ترین روش های تولید را به کار ببرند. اما فردی که قصد تهیه سیم خاردار تیغه ای را دارد نمیتواند تشخیص دهند که سیم خارداری که قصد تهیه آنرا دارد از  کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر.

تنها راهی که خریدار میتواند سیم خاردار تیغه ای را از نوع با کیفیت تهیه کند خرید از یک فروشنده معتبر میباشد. فروشندگان زیادی وجود دارند که سیم خاردار تبری را عرضه میکنند اما نمیتوان به هر فروشنده ای اطمنیان نمود زیرا ممکن است سیم خاردار بی کیفیت را به جای سیم خاردار با کیفیت به فروش برسانند.

تولید کننده سیم خاردار تبری

شرکت حصار سیم یکی از تولید کنندگان و فروشندگان انواع سیم خاردار در کشور میباشد که از سابقه بسیار زیادی نیز در این زمینه برخوردار است. شرکت حصار سیم انواع سیم خاردار تیغه ای و سیم خاردار تبری را تولید می کند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از نوع مرغوب و با کیفیت به شمار می آیند.

سیم خاردار تیغه ای

قیمت هایی که شرکت حصار سیم برای سیم خاردار در نظر گرفته است بسیار پایین تر از قیمت  های سایر شرکت ها است. شرکت حصار سیم قیمت های خود را بسیار منصفانه تعیین کرده و به همین دلیل است که مشتری بعد از یک بار خرید مجددا خرید خود را از  این شرکت انجام میدهد.

مزایای سیم خاردار تبری

از جمله مزایای استفاده از سیم خاردار تیغه ای و سیم خاردار تبری عرضه شده توسط وب سایت حصارسیم می توان به مقرون به صرفه تر بودن آن در برابر سایر مدل های قدیمی تر، عدم امکان نفوظ به بخش هایی که توسط این سیم محافظت شده است، تنوع در طرح های حلقوی و حلزونی و نصب آسان آنها اشاره نمود.

مجموعه حصار سیم یکی از مجموعه های بزرگ و فعال در زمینه فروش انواع سیم خاردار و سیم خاردار تبری در کشور میباشد که همواره سعی نموده تا سیم خاردارهایی بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب را بفروش برساند و برای فروش محصولات خود نیز نه تنها شهر تهران بلکه کل کشور را تحت پوشش در آورده است.

سیم خاردارها یکی از بهترین تجهیزات حفاظتی برای اماکن مختلف هستند که میتوانند از ورود  افرادی که بصورت غیر مجاز قصد ورود به محدوده خاصی را دارند جلوگیری به عمل و

‌آورد. انواع سیم خاردار تا کنون ابداع شده اند که یکی از آنها سیم خاردار تبری میباشد که خارهای آن به شکل تبر است و همین شکل خارهای آن نیز دلیل نامگذاری آن میباشد. سیم خاردار تبری میتواند محافظت بسیار خوبی را از محدود مشخص شده بعمل آورد و همین موضوع نیز کاربرد آنرا دو چندان کرده است. از سیم خاردار تبری برای حفاظت از اماکنی استفاده میشود که از اماکن و مراکز حساس هستند و باید محافظت کاملی از آنها به عمل آید.

سیم خاردار تبری و افزایش امنیت سازه

سیم خاردارها که معمولا برای حفظت امنیت یک سازه نصب و اجرا میشوند میتوانند بصورت موقت و یا دائم تا حد زیادی امنیت محدوده مشخصی را حفظ کنند که البته در این بین سیم خاردار تبری میتواند محافظت بسیار بهتر و بیشتری را نیز به عمل آورد و امروزه از این نوع سیم خاردارها در اماکنی همچون پادگان ها و همچنین مراکزی که نیاز دارند تا از ورود اشخاص تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورند مورد استفاده فراوانی دارند. خارهای سیم خاردار تبری بر خلاف خارهای سیم خاردارهای معمولی در صورتیکه با جسمی درگیر شوند میتوانند گیرایی بسیار خوبی را بوجود آورند که این موضوع میتواند از ورود مهاجم و شخص غیر مجاز به داخل سازه تا حد زیادی جلوگیری کند. در واقع میزان حفاظت و بازدارندگی سیم خاردارهای تبری بسیار زیاد است و همین موضوع جزو ویژگی های آن محسوب میگردد.

خاصیت ضد زنگ سیم خاردار تبری

یکی از ویژگی ها و بهتر است بگوییم خاصیت های سیم خاردار تبری به ضد زنگ بودن آن مربوط میشود که این موضوع باعث شده تا در برابر هر گونه خوردگی و فرسایش تا حد زیادی مقاوم شده و با مشکلی مواجه نگردد. یکی از مشکلاتی که سیم خاردارها با آن همواره مواجه هستند زنگ زدگی و اکسید شدن آنها میباشد که این موضوع به دلیل فلزی بودن سیم خاردار میباشد. سیم خاردار ها به دلیل اینکه در فضای بیرونی نصب و اجرا میشوند باید در برابر زنگ زدگی و اکسید شدن مقاوم باشند. یک سیم خاردار نه تنها باید ضد زنگ باشد بلکه باید در برابر گرما نیز که میتواند منجر به فرسایش آن شود نیز مقاومت بالایی داشته باشد. سیم خاردار تبری در برابر گرما نیز مقاومت بسیار خوبی دارد و با مشکلاتی نظیر اکسید شدن و یا تغییر شکل که حرارت بالا ایجاد میکند مواجه نخواهد شد.

نصب سریع و آسان سیم خاردار تبری

یکی از عمده دلایل استفاده از سیم خاردارها بخصوص در مکان هایی که نیاز به محافظت موقت دارند اجرای سریع و آسان سیم خاردارها میباشد و میتوان آنها را به مراتب بسیار آسان و بدون دردسر اجرا و راه اندازی نمود. اما در این بین سیم خاردار تبری نیز از نصب و اجرای بسیار آسانی برخوردار است و میتوان در عرض مدت کوتاهی آنرا در مکان مورد نظر اجرا نمود. سیم خاردار تبری به دلیل شکل و فرم خاص خود و همچنین وزن بسیار مناسبی که دارد از اجرای بسیار سریع و آسانی نیز بهره میبرد و جزو ویژگی های آن محسوب میگردد. سیم خاردار تبری همچنین بعد از اجرا نیز به راحتی جمع آوری میشود که این موضوع نیز جزو ویژگی های آن محسوب میگردد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :