سیم خاردار حلقه ای حلزونی

10 / 10
از 5 کاربر

یکی از بهترین راه های ارتقا سطح امنیتی ساختمان ها بکارگیری از سیم خاردار میباشد. سیم خاردار حلقه ای حلزونی یکی از انواع سیم خاردار میباشد که میتواند امنیت را تا حد زیادی بالا ببرد. سیم خاردار حلقه ای حلزونی همانطور که از نامش نیز پیداست، خارهای آن به شکل حلزونی شکل ساخته شده اند. طراحی این نوع از سیم خاردار به گونه ای است که میتواند از ورود و یا خروج انسان و حیوان به خوبی جلوگیری کند.

سیم خاردار حلقه ای حلزونی از جلوه ظاهری بسیار زیباتری برخوردار است که هیمن موضوع یکی از تفاوت های اصلی آن با سایر سیم خاردار ها میباشد. سیم خاردار حلقه ای حلزونی را میتوان به راحتی و بدون آنکه جلوه بدی را ایجاد کند  برای حصار کشی محیط های گوناگون استفاده نمود. خارهایی که بر روی سیم خار دارهای معمولی به کار رفته است باعث شده تا جلوه بسیار بدی پیدا کنند.

سیم خاردار حلقه ای حلزونی را در کمتر فروشگاهی میتوانید بیابید. یکی از تولید کنندگان سیم خاردار حلقه ای حلزونی که بصورت اختصاصی هر نوع سیم خارداری را تولید و بفروش میرساند شرکت حصار سیم است. میتوانید سیم خاردار حلقه ای سوزنی را به هر اندازه که نیاز داشته باشید را از شرکت حصار سیم تنها با یت تماس خریداری نمایید.

سیم خاردار حلقه ای حلزونی

برخی از انواع سیم خاردار وجود دارند که از آنها نمیتوان در ارتفاع استفاده نمود اما سیم خاردار حلقه ای حلزونی را میتوان برای محوطه هایی که باید از بالا محافظت شوند استفاده نمود.  سیم خاردار حلقه ای حلزونی برای استفاده در ارتفاع و همچنین بر روی زمین مناسب میباشد.

نگران در معرض آب و رطوبت قرار گرفتن سیم خاردار حلقه ای حلزونی نباشید زیرا در این نوع سیم خاردار از آلیاژی استفاده شده است که در برابر آب و رطوبت هیچگونه واکنشی از خود نشان نمیدهد و تا سالها بدون هیچگونه زنگ زدگی باقی می ماند.

تیغه هایی که بر روی سیم خاردار حلقه ای حلزونی به کار رفته است میتواند نهایت امنیت را برای محوطه و همچنین ساختمان فراهم کند. این تیغه ها حاصل طراحی بسیار حساب شده مهندسانی هستند که ساعت ها بر روی بالا بردن امنیت سیم خاردار کار کرده اند. سیم خاردار حلقه ای حلزونی علاوه بر جلوگیری از ورود انسان میتواند از ورود حیوانات نیز جلوگیری کند که از همین رو میتوان آنرا برای مزارع،‌ باغ ها و از این دست محوطه ها استفاده نمود.

اگر سیم خاردار حلقه ای حلزونی را از شرکت حصار سیم خریدرای کنید دیگر نباید نگران قیمت آن باشید زیرا قیمت هایی که این شرکت برای محصولات خود در نظر گرفته است بسیار مناسب میباشد. شرکت حصار سیم تولید کننده سیم خاردار است و به همین دلیل قیمت های بسیار پایینتری نسبت به فروشگاه ها دارد.

سیم خاردار حلقه ای حلزونی

هر نوع سیم خار دار در هر اندازه که نیاز داشته باشید را میتوانید از شرکت حصار سیم خریداری نمایید. شرکت حصار سیم تنها منافع مشتری را به منافع خود ترجیح داده و به همین علت تمام مشتریان همواره از خرید خود رضایت کامل دارند.

شرکت حصار سیم سفارش مشتری را در عرض مدت کوتاهی برای مشتری ارسال خواهد کرد. نیازی نیست تا به فروشگاه مراجعه کرده و با یک تماس میتوانید هر اندازه سیم خاردار حلقه ای حلزونی و انواع سیم خاردارهای دیگر را سفارش داده و در محل تحویل بگیرید.

به یاد داشته باشید که سیم خاردار حلقه ای حلزونی به دلیل کیفیت بالا و عملکرد مناسبی که دارد نسبت به سایر سیم خاردارها قیمت بالاتری دارد. اما شرکت حصار سیم به دلیل اینکه یکی از شرکت های تولید کننده میباشد تا حد بسیار زیادی توانسته قیمت ها را کاهش دهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :