سیم خاردار خطی

10 / 10
از 4 کاربر

یکی از پرکاربردترین نوع سیم خاردار که از آن برای حصارکشی زمینها و فضاهای باز استفاده میشود سیم خاردار خطی است. سیم خاردار رشته ای از سیم های مخصوص و یا مفتول گالوانیزه تولید شده و بسته بندی آن نیز به صورت کلاف میباشد.  سیم خاردار خطی را باید نسبت به مقدار فضایی که قرار است حصار کشی شود تهیه نمایید.

سیم خاردار خطی در میان سایر انواع سیم خاردار از پرفروش ترین ها محسوب میشود. فعالان حوزه های امنیتی ترجیح میدهند تا از سیم خاردار خطی برای حصار کشی محیط استفاده کنند. سیم خاردار خطی مزیت هایی دارد که باعث شده تا از محبوبیت زیادی برخوردار باشد. سیم خاردار رشته ای را به راحتی میتوان از بسته بندی خود که بصورت کلاف میباشد باز نموده و مورد استفاده قرار داد. برای نصب سیم خاردار خطی نیازی به استفاده از افراد متخصص وجود ندارد و به راحتی میتوان آنرا نصب نمود.

سیم خاردار خطی

سیم خاردار خطی از دوام بسیار بالایی برخوردار است و با یک بار نصب برای سالها بدون آنکه با فرسودگی مواجه شود میتوان از آن استفاده نمود. سیم خار دار خطی آسیبی  را به سطوحی که بر روی آنها نصب میشود وارد نمیکند. سیم خاردار به دلیل خارهایی که بر روی خود دارد ممکن است آسیب هایی را به سطوح وارد میکند ولی سیم خاردار خطی و رشته ای به گونه ای طراحی شده است که هیچ آسیبی را به سطح وارد نمی آورد.

سیم خاردار رشته ای تنها برای  جلوگیری از ورود انسان به کار گرفته نمیشود بلکه این نوع سیم خار دار را میتوان برای جلوگیری از ورود حیوانات نیز به کار برد. ورود حیوانات به مزارع میتواند ضررهای مالی زیادی را به بار آورد که از همین رو استفاده از سیم خاردار خطی در این مکان ها گزینه بسیار مناسبی میباشد.

سیم خاردار خطی

سیم خاردار خطی قیمت بسیار پایینتری نسبت به سایر سیم خاردار ها دارد. همین موضوع باعث شده تا سیم خاردار خطی از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. یکی از مهمترین مواردی که برای خریدار اهمیت زیادی دارد قیمت کم آن میباشد. خریدار تمایل دارد با کمترین هزینه بتواند امنیت محیط را تامین کند.

سیم خاردار خطی در کنار قیمت پایین از کیفیت بالایی برخوردار است که محبوبیت آنرا دو چندان کرده است. با پرداخت هزینه کم میتوانید سیم خاردار رشته ای را که از کیفیت بالایی برخوردار است را خریداری کرده و تا سالها از آن استفاده کنید.

سیم خاردار خطی

سیم خاردار خطی با اینکه از قیمت پایینی برخوردار است اما برخی فروشندگان قیمت های بالایی را برای آن در نظر گرفته اند که با قیمت های بهترین حصارها برابری میکند. شرکت حصار سیم به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع سیم خاردار مفتخر است اعلام دارد که سیم خاردارهای موجود خود را با نازلترین قیمت بفروش میرساند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :